Near East Sigorta Bir Yaşında

Kategori: Haberler | Yayın Tarihi: 2020-05-08 11:29:46


Sigortacılığa yeni bir soluk getiren Near East Sigorta, 6 Mayıs 2019 tarihinde hizmete girerek kısa süre içinde halkın güvenini kazandı. Near East Grubu sinerjisi, deneyimli kadrosu, güçlü sermaye yapısı ve son teknolojiyi kullanan uygulamalarıyla...


Near East Sigorta Bir Yaşında

NEAR EAST SİGORTA BİR YAŞINDA


Sigortacılığa yeni bir soluk getiren Near East Sigorta, 6 Mayıs 2019 tarihinde hizmete girerek kısa süre içinde halkın güvenini kazandı. Near East Grubu sinerjisi, deneyimli kadrosu, güçlü sermaye yapısı ve son teknolojiyi kullanan uygulamalarıyla Near East Sigorta, halkımızdan aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürüyor.

Uluslararası bilgi birikimi ve deneyimi ile ekonomiye, teknolojik gelişmelere, trendlere ve bunların sigortacılığa etkisine hakim olan Near East Sigorta, KKTC’deki varlığını güçlendirmeyi, gelecek yıllarda da güven ve değer üreterek büyümeyi hedeflemektedir.

Kişi ve kurumların yaşamlarına güvenle devam etmelerini sağlamayı misyon edinen Near East Sigorta’nın kurulduğu günden itibaren başlıca hedefi, müşterilerinin ve dağıtım kanallarının ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümleri üreterek, tüm paydaşları için referans marka olmaya devam etmektir.

Hedefimiz sektörde öncü ve güçlü olmaktır diyen Near East Sigorta Genel Müdürü Cengiz Ertürk, “Çalışanlarımıza, acentelerimize, iş ortaklarımıza ve sigortalılarımıza bu başarı hikayesinde bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyor, daha nice başarılı çalışmalara imza atarak gelecek hikayemizi hep birlikte yazmayı diliyorum.” dedi.