Near East Sigorta, Banka Çalışanlarına Eğitim Verdi

Kategori: Haberler | Yayın Tarihi: 2020-02-21 12:43:30


Near East Sigorta tarafından Near East Bank personeline Yakın Doğu Üniversitesi İnovasyon Merkezi’nde “Poliçe Üretim Eğitimi” konulu eğitim verildi.


Near East Sigorta, Banka Çalışanlarına Eğitim Verdi

Near East Bank sinerjisinden yararlanarak banka portföyünü en iyi ve en hızlı yöneten, bunun yanı sıra doğru risklere doğru teminatları vererek banka sigortacılığını en iyi uygulayan bir sigorta şirketi olmayı stratejik hedefi olarak tanımlayan Near East Sigorta, bu hedefi doğrultusunda kapsamlı eğitimler vermeye devam ediyor.

14 Aralık Cumartesi günü, Near East Sigorta tarafından Near East Bank personeline Yakın Doğu Üniversitesi İnovasyon Merkezi’nde “Poliçe Üretim Eğitimi” konulu eğitim verildi. Eğitime Near East Bank Şube Müdürleri, Birim Müdürleri, Müşteri Temsilcileri, Sigorta ve ADK Operasyon Birimi ve Pazarlama Birimi Yetkilileri katıldı.

‘Sektörün hizmet anlayışında yenilikler yapmak üzere çıktığımız bu yolda doğru adımlarla ilerlediğimize inancımız tamdır’ diyen Near East Sigorta Genel Müdürü Cengiz Ertürk, ‘yeniliklere yelken açabilmek için kurum kültürümüzü çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve diğer paydaşlarımızın beklentileri doğrultusunda geliştirme gayreti içerisinde olacağız’ dedi. Yarınlara daha güvenli adımlarla yolculuk edebilmenin, daha yenilikçi düşünebilen ve toplumun değerleriyle birlikte hareket edebilen çevik organizasyonlarla mümkün olduğuna inandıklarını dile getirdi.